מהו ניהול מוניטין ברשת?

המון פעמים שאנו מחפשים מישהו או מוצר מסויים גוגל יכול להוביל אותנו למידע מוטעה ומיושן. מידע זה יכול לפגוע או בנו או בחברה שלנו או במוצר שלנו. במקביל לפגיעה בשמנו הטוב פגיעה במוניטין יכולה להשפיע לרעה על דרך ההסתכלות אנשים או חברות בנו.

ניהול מוניטין ברשת (ORM, Online Reputation Management) משתמש בכל ערוצי הדיגיטל – קידום אתרים אורגני וממומן ופרסום ברשתות חברתיות לצורך החזרת האמון במותג, עסק, מוצר או שרות שהוא מציע. 

בחיפוש שמכם/המותג שלכם בגוגל בעיני רבים מה שימצאו בגוגל זה מה שאנשים יחשבו עליהם אמת או שקר זה לא ממש משנה פה. תוצאות שליליות בעמוד ראשון עלולות להכתים את שמכם הטוב ולגרום להפסד עסקאות יקרות ערך.

האם אתם רוצים להעלים תמונות מביכות שגילו בפייסבוק שלכם? ביקורת שלילית שמהדהדת ברשת? איזכור של השם שלכם בנושאים משפטיים? ניהול מוניטין ברשת יעזור לכם.

"ייתכן אמנם שהפרסום הטוב ביותר הוא מפה לאוזן, אבל אין לשכוח שהוא יכול להיות גם הפרסום הגרוע ביותר". (ג'ף י. ריצ'רדס)

למה להשתמש בשירות של ניהול מוניטין ברשת

ניהול מוניטין מתמקד בהעלאת מידע חיובי או נייטרלי והורדת האיזכורים השליליים בגוגל בתוצאות החיפוש וברשתות חברתיות. ניהול מוניטין עוזר לא רק בהורדת המלצה או חוות דעת אלא גם בשיפור הרושם הראשוני.

יש מושג בעולם העסקי ש״עסקאות עושים עם אנשים״ ולכן המון פעמים לפני העסקה או במהלכה אוספים מידע שי ברשת לצורך ראיית התמונה הגדולה וקבלת חוות דעת של לקוחות קודמים. ניהול מוניטין באינטרנט מאפשר העלאת אחוז ההמרה של עסקים ומותגים רבים לאור העלאת האיזכורים החיובים ברשת מה שגורם להגדלת המכירות או השירותים של אותו בעל מקצוע. וכן להפך שיראו ביקורות שליליות. ניהול מוניטין שלילי גורם בצורה חד משמעית לירידה במכירות.

למה דווקא אותנו?

נ י ס י ו ן. שזה אומר שניהלנו מספר פרויקטים לא קטנים ומאוד מוכרים של ניהול מוניטין ברשת, אך מסיבות ברורות אין באפשרותנו לציין את שמות הלקוחות. 

ניהול מוניטין משלב בתוכו את כל אפשרויות הקידום – שיווק ברשתות חברתיות, קידום אתרים ממומן, קידום אתרים אורגני וקידום באמצעות תוכן. התאמת התוכן לערוצי השיווק, התאמת ניהול מוניטין ללקוח כמותאם אישית לצרכיו, התאמת קהל המטרה תחום הפעילות ומטרותיו.

לנו ניסיון רב בקידום בביטויים מאוד תחרותיים, בשיווק במגוון רשתות חברתיות ואנו יכולים לעזור לכם במיתוג חיובי ברשת ומחיקה/דחיקה של תוצאות שליליות ושיפור תוצאות החיפוש עבור המותג לכם. 

ניהול מוניטין ברשת אצלנו כולל:

  • ניטור יומיומי, מעקב אחר אזכורי המותג ברשת והתראות חכמות על ביקורות שליליות ברשת
  • סטרטגיית שיווק לניהול מוניטין ברשת בצורה מקצועית
  • מיתוג חיובי ברשת, שיפור תוצאות החיפוש ודחיקת אזכורים שליליים
  • פרסום חוצה רשתות – מעטפת דיגיטלית רחבה
דילוג לתוכן